Dimsay (Dijital İş Makinası Saha Yönetimi)

Dimsay Sahada bulunan iş makinalarının arıza yönetimlerinin etkili ve sonuç odaklı yönetilmesi ve süreçlerin Dijital ortamda depolanarak analiz edilmesini sağlayan İş Makinası Yönetim Yazılımıdır.

Adrenali yüksek ve yenilikçi yapısı ile Envepo tüm detayları analiz ederek sizi doğru hedefe ulaşmanıza yardımcı olur. Genç ve dinamik kadrosu hiç bitmeyen ve tükenmeyen enerjisi sayesinde müşterilerin tüm ihtiyaçlarını dinler ve basit ve kolay kullanıma uygun yazılım çözümleri geliştirir. Kısa ve Uzun vadeli hedeflerinize sonuç odaklı olarak geliştirilen yazılım çözümleri ile kurumunuza net ve şeffaf yönetilebilir bir yapı kazandırır. İşletmenizin tüm süreçlerini mobil ve bulut çözümleri ile sunarız. Hedefinize ulaşabilmek için doğru ve akıllı çözümler üretebilir sonuçlarına ulaşabilmek için tüm bilgi birikimimizi kullanırız. Sizin başarınızın arkasında durarak sizi rakiplerinizin önünde ilerlemeniz için elimizdeki tüm deneyimleri sunarız.

Sahada bulunan iş makinalarının arıza durumları, Lokasyon bilgileri, hangi sürücü tarafından kullanıldıkları, hangi parça arızasının oluştuğu gibi birçok bilgi DİMSAY üzerinden kontrol edilerek anlık saha ekipleri ve operatörler arasında iletişim sağlanması işletmelere operasyon verimliliğinde büyük avantajlar sağlamaktadır.

Yazılım WEB ve MOBİL uygulamalar sayesinde Şantiye veya Merkezi ofislerde makinaların arızaları anlık olarak takip edilmektedir. Sürücülerde bulunan uygulamalar sayesinde sürücüler araç sürüşlerine başlamadan önce Checklist yaparak ve arıza anında anlık olarak merkeze arıza bilgilerini görsel ekler ile gönderebilirler. Bu avantajları ile DİMSAY size 7/24 destek sağlamaktadır.

İşinize fark katmak işletiminizdeki tüm dinamikleri kontrol altına almak ve birimlerin koordinasyonlu çalışması ve analiz edilebilir yapıya geçirmek için bizim gücümüzü kullanabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'pdo_mysql' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: